Polityka prywatności

  1. Zapisując się na listę znajdującą się na stronie www.rybickirobert.pl, akceptujesz jej politykę prywatności.
  2. Dane, które podałeś aby się zapisać na naszą listę, służą jedynie do tego aby nasz kontakt mailowy był w miarę możliwości jak najbardziej spersonalizowany.
  3. To, że się tutaj zapisałeś, świadczy o tym, że wyrażasz zgodę na to abyśmy wysyłali do Ciebie informacje w postaci e-maili.
  4. Zapisałeś się również dobrowolnie a jeśli ktoś zrobił Ci kawał i zapisał Cię bez Twojej wiedzy, to możesz w każdej chwili się wypisać lecz jednocześnie nie bierzemy za to odpowiedzialności.
  5. Możesz być pewien, że nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępnię ani nie sprzedam Twoich danych, które mi podałeś.
  6. W każdej chwili możesz się z tej listy wypisać. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni link, umieszczony na końcu maila. W takim wypadku Twoje dane zostaną na stałe usunięte z listy, co jednocześnie spowoduje, że nie będziesz otrzymywał od nas żadnych informacji.
  7. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania wszelkich zmian w Polityce Prywatności.
  8. Zastrzegam sobie również prawo do wysyłania niezapowiedzianych e-maili zarówno informacyjnych jak i reklamowych.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (i takiej też gwarancji nie otrzymasz ode mnie), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. Prezentowane na mojej stronie programy sprawdziłem osobiście i w tych program działam, oraz korzystam z ich możliwości, ale to nie znaczy, że Twoje działanie w nich również będzie skuteczne.