Diamond Certainty- moje spojrzenie

To było chyba w październiku… tak, gdzieś na początku października 2018 zadzwonił do mnie Darek i przedstawił ten projekt.

Powiedział „SUPER Biznes, w branży całkiem innej niż te, z którymi dotychczas mieliśmy do czynienia. Kamienie szlachetne, kruszce, biżuteria, luksus, czujesz to? To dopiero początek tego modelu sprzedaży, choć Firma ma już ogromne, bo 14-letnie doświadczenie. I ludzie… stoją za nią ludzie pełni pasji do tego co robią… To może być biznes na lata…”

Podesłał film i … tak to się zaczęło.

„Zająłem” pozycję w programie, bo wpłata to zaledwie 60$ miesięcznie i zacząłem studiować plan marketingowy. Najpierw sam, później jak zwykle spotkania grupy Together na zoomie… To coraz bardziej utwierdzało mnie w przekonaniu, że to naprawdę może być to.

Gdy posłuchałem tego Pana, Dr Lubosa Riha, właściciela DIC (Diamond International Corporation), w skład której wchodzi właśnie omawiany powyżej projekt stwierdziłem, że to człowiek z pasją. Zobacz zresztą sam to video, w którym opowiada dlaczego zajął się tym tematem:

Dla mnie zaletą robienia biznesu online jest to, że relatywnie małym nakładem czasu można zbudować świetne wyniki. Poza tym nie muszę ograniczać się tylko do jednego tematu. DYWERSYFIKACJA w tym wypadku to jedna z podstawowych zalet całej branży online.

Nie wiem jakie Ty masz dziś potrzeby.
>>Czy szukasz dodatkowego zarobku?
>>>Może chcesz zbudować biznes na lata i cieszyć się pasywnym dochodem?
>>>>A może szukasz NOWEGO sposobu na ulokowanie swoich oszczędności w aktywa, które od wielu dziesięcioleci są świetna formą utrzymywania kapitału?

Gwarantuję Ci, iż ten program zapewnić może każdą z nich jeśli tylko podejmiesz decyzję, że tego chcesz i podejmiesz właściwe działania.

A jak tego dokonać? Jak zacząć? Co musisz zrobić?

Skontaktuj się ze mną drogą meilową lub w jakikolwiek inny sposób (np. przez FB czy Insta- linki znajdziesz w zakładce kontakty). A resztę obgadamy.

Jeśli potrzeba Ci więcej informacji o Firmie, to sprawdź poniższe linki:

  1. Firma Diamond Certainty- Kim jesteśmy?
  2. Czy chcesz zarabiać mówiąc o diamentach?
  3. Jak widzisz Siebie i Swoją rodzinę za 5-10-20 lat?